SLEVA 10% NA VŠECHNO. KÓD NOX10. PŘI NÁKUPU NAD 400 KČ/15EUR DOPRAVA ZDARMA I NA SLOVENSKO + DÁREK SATÉNOVÝ BAG NOX KE KAŽDÉ OBJEDNÁVCE MASKY NA SPANÍ.

Doprava

ČESKÁ REPUBLIKA 

 

ČESKÁ POŠTA
BALÍK DO RUKY

CENA : 95 KČ

Tradiční způsob doručení prostřednictvím České pošty.

Balík do ruky vám bude doručován následující pracovní den. Detaily doručení obdržíte emailem a formou SMS na telefon uvedený ve vaší objednávce.

 

ZÁSILKOVNA

CENA : 55 KČ

Doručení hned následující pracovní den. Velký výběr odběrných míst.

 

KURÝR DPD

CENA : 89 KČ

Zasíláme prostřednictvím společnosti DPD. Balík vám bude doručován následující pracovní den. Řidič vás v den doručení kontaktuje a sjedná s vámi přesný čas doručení.

Pro úspěšné doručení je nutné zadat adresu na které budete přes den k zastižení. Např. vaše kancelář, práce či domov a zároveň úvést vaše telefonní číslo, na které vás může řidič DPD kontaktovat a domluvit s vámi detaily doručení.

 

 

SLOVENSKO

 

ZÁSILKOVNA

CENA : 3.3 EUR

Doručení během 2 pracovních dní. Velký výběr odběrných míst.

 

Kurýr GLS

CENA : 4.9 EUR

Zasíláme prostřednictvím společnosti GLS. Doručení 2 pracovní dny. Řidič vás v den doručení kontaktuje a sjedná s vámi přesný čas doručení.

Pro úspěšné doručení je nutné zadat adresu na které budete přes den k zastižení. Např. vaše kancelář, práce či domov a zároveň úvést vaše telefonní číslo, na které vás může řidič GEIS kontaktovat a domluvit s vámi detaily doručení.

 

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.