DOPRAVA ZDARMA OD 900 Kč/ SLOVENSKO 34,80 EUR. SLEVA 20% NA ČELENKY. KÓD LETO20. PLATÍ DO 31.7.2021.

Příběh značky NOX

Unknown

Jak vznikl hedvábný povlak na polštář NOX? Poprvé jsem se s hedvábným polštářem setkala před několika lety ve Velké Británii, kde si spánek na hedvábí chválily modelky, celebrity i blogerky. Za hranicemi jsou hedvábné povlaky oblíbené u všech žen, které chtějí méně vrásek a krásné vlasy. Hedvábí se tak zařadilo ke každodenním pomocníkům v péči o krásu. 

Samozřejmě jsem neodolala a jeden hedvábný polštář jsem si koupila. Byla to láska na první dotek. Od té doby spím jen na něm a nechávám se hýčkat každou noc. O účincích jsem se přesvědčila sama na sobě a moje nadšení se proměnilo v touhu seznámit s tímto zázrakem všechny ženy u nás i na Slovensku. A tehdy přišel nápad na značku NOX. Začalo hledání toho nejlepšího materiálu a následovalo zjištění, že není hedvábí jako hedvábí. Testovala jsem hedvábí od mnoha dodavatelů, až jsem našla to pravé. 100% přírodní morušové hedvábí, hladké, jemné a přitom pevné – jednoduše luxusní, pocházející z části země s tisíciletou tradicí výroby toho nejkvalitnějšího hedvábí na světě. 

Věřím, že si hedvábný povlak na polštář zamiluješ stejně jako já. Není nic příjemnějšího, než se prospat do krásy na hedvábném polštáři. NOX je ochráncem tvých vlasů a pleti, zatímco spíš. Ráno se probudíš bez pomačkané pleti a zacuchaných vlasů.

Budeš litovat jen jedné věci – že sis povlak z hedvábí nepořídila dříve! 

Ivana

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz