Příběh značky NOX®

Milé ženy, 

když jsem se poprvé setkala v zahraničí s hedvábným povlakem na polštář, byla jsem okouzlena jeho účinky na pleť i vlasy. Zjistila jsem, že u nás je hedvábí téměř neznámá věc a přitom v jiných zemích  se  spaní na hedvábí těší obrovské oblibě, protože snižuje počet vrásek a chrání vlasy před zbytečným poškozením. A jak jsem se přesvědčila sama na sobě, je to zázrak na každou noc. Proto jsem se rozhodla seznámit všechny ženy v ČR a na Slovensku s tímto kouzelným materiálem.

Cestou hledání toho nejlepšího hedvábí jsem navštívila mnoho výrobců a testovala různé druhy, dokud jsem nenašla to nejlepší - 100% přírodní morušové hedvábí renomovaného výrobce, který dodává hedvábí té nejvyšší kvality do USA, Kanady a západní Evropy.

Chtěla jsem přinést do našich končin produkt, který v sobě nese sílu spánku a krásy. Proto jsem se inspirovala řeckou bohyní noci a  spánku, známou jako  NOX a v roce 2018 po ní pojmenovala svou značku. Pro výrobu používám  pouze nejkvalitnější 100% morušové hedvábí, které je pevné a zároveň jemné, a které poskytuje úžasný komfort při spánku.

Hedvábné polštáře a všechny ostatní produkty od NOX jsou navrženy tak, aby tvořily dokonalou symbiózu mezi luxusem, pohodlím a ekologickou udržitelností. Spolu s NOX se můžete nechat unášet do světa klidu a relaxace, a těšit se na každodenní rána bez vrásek a zacuchaných vlasů. 

Abych  vám nabídla kompletní péči o vlasy a pleť, rozšířila jsem nabídku o další hedvábné produkty, jako jsou masky na spaní, gumičky do vlasů, natáčky na zvlnění vlasů a čelenky.

 

Tak co říkáte, jste připravené na krásný spánek s NOX?

 

S láskou, Ivana