VYUŽIJ SLEVU 10% OD NÁKUPU 1200 Kč/46 EUR. KÓD NOX10 / NOX10SK.

Příběh značky NOX®

 

Návrh bez názvu (1) 

Jak vznikl hedvábný povlak na polštář NOX? Poprvé jsem se s hedvábným polštářem setkala před několika lety ve Velké Británii, kde si spánek na hedvábí chválily modelky, celebrity i blogerky. Za hranicemi jsou hedvábné povlaky oblíbené u všech žen, které chtějí méně vrásek a krásné vlasy. Hedvábí se tak zařadilo ke každodenním pomocníkům v péči o krásu. 

Samozřejmě jsem neodolala a jeden hedvábný polštář jsem si koupila. Byla to láska na první dotek. Od té doby spím jen na něm a nechávám se hýčkat každou noc. O účincích jsem se přesvědčila sama na sobě a moje nadšení se proměnilo v touhu seznámit s tímto zázrakem všechny ženy u nás i na Slovensku. A tehdy, v roce 2018 přišel nápad na značku NOX. Příznačný název, označující bohyni noci a spánku. Začalo hledání toho nejlepšího materiálu a následovalo zjištění, že není hedvábí jako hedvábí. Navštívila jsem několik  výrobců s tisíciletou tradicí výroby hedvábí u Jihočínského moře a osobně jsem testovala hedvábí od mnoha výrobců , až jsem našla to pravé. 100% přírodní morušové hedvábí, hladké, jemné a přitom pevné – jednoduše luxusní. Od výrobce, který dodává hedvábí do USA, Kanady a Německa. 

Díky ženám nadšených z hedvábí NOX  jsem jako první v České republice začala nabídku hedvábných produktů rozšiřovat o hedvábné masky na spaní, gumičky do vlasů, sety pro zvlnění vlasů  a čelenky. 

NOX je ochráncem vlasů a pleti, zatímco spíš. Ráno se probudíš bez pomačkané pleti a zacuchaných vlasů. Budeš litovat pouze jediné věci - že jsi si povlak z hedvábí nepořídila dříve. 

 

Přeji hedvábné snění!

Ivana 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení