SLEVA 10% NA CELÝ NÁKUP. KÓD NOX10. PLATÍ DO 24.10.2021. DOPRAVA ZDARMA OD 900 Kč/ SLOVENSKO 34,80 EUR.

Příběh značky NOX

Unknown

 

Jak vznikl hedvábný povlak na polštář NOX? Poprvé jsem se s hedvábným polštářem setkala před několika lety ve Velké Británii, kde si spánek na hedvábí chválily modelky, celebrity i blogerky. Za hranicemi jsou hedvábné povlaky oblíbené u všech žen, které chtějí méně vrásek a krásné vlasy. Hedvábí se tak zařadilo ke každodenním pomocníkům v péči o krásu. 

Samozřejmě jsem neodolala a jeden hedvábný polštář jsem si koupila. Byla to láska na první dotek. Od té doby spím jen na něm a nechávám se hýčkat každou noc. O účincích jsem se přesvědčila sama na sobě a moje nadšení se proměnilo v touhu seznámit s tímto zázrakem všechny ženy u nás i na Slovensku. A tehdy, v roce 2018 přišel nápad na značku NOX. Příznačný název, označující bohyni noci a spánku. Začalo hledání toho nejlepšího materiálu a následovalo zjištění, že není hedvábí jako hedvábí. Navštívila jsem několik  výrobců s tisíciletou tradicí výroby hedvábí u Jihočínského moře a osobně jsem testovala hedvábí od mnoha výrobců , až jsem našla to pravé. 100% přírodní morušové hedvábí, hladké, jemné a přitom pevné – jednoduše luxusní. Od výrobce, který dodává hedvábí do USA, Kanady a Německa. 

Díky ženám nadšených z hedvábí NOX  jsem jako první v České republice začala nabídku hedvábných produktů rozšiřovat o hedvábné masky na spaní, gumičky do vlasů, sety pro zvlnění vlasů  a čelenky. 

Věřím, že si hedvábné povlaky na polštář a ostatní hedvábné produky NOX zamiluješ, stejně jako já. Není nic příjemnějšího, než se prospat do krásy na hedvábném polštáři. NOX je ochráncem vlasů a pleti, zatímco spíš. Ráno se probudíš bez pomačkané pleti a zacuchaných vlasů. Budeš litovat pouze jediné věci - že jsi si povlak z hedvábí nepořídila dříve. 

 

Přeji hedvábné snění!

Ivana 

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz