DOPRAVA ZDARMA OD 900 Kč/ SLOVENSKO 34,80 EUR.

Příběh značky NOX

Unknown

Jak vznikl hedvábný povlak na polštář NOX? Poprvé jsem se s hedvábným polštářem setkala před několika lety ve Velké Británii, kde si spánek na hedvábí chválily modelky, celebrity i blogerky. Za hranicemi jsou hedvábné povlaky oblíbené u všech žen, které chtějí méně vrásek a krásné vlasy. Hedvábí se tak zařadilo ke každodenním pomocníkům v péči o krásu. 

Samozřejmě jsem neodolala a jeden hedvábný polštář jsem si koupila. Byla to láska na první dotek. Od té doby spím jen na něm a nechávám se hýčkat každou noc. O účincích jsem se přesvědčila sama na sobě a moje nadšení se proměnilo v touhu seznámit s tímto zázrakem všechny ženy u nás i na Slovensku. A tehdy přišel nápad na značku NOX. Začalo hledání toho nejlepšího materiálu a následovalo zjištění, že není hedvábí jako hedvábí. Testovala jsem hedvábí od několika dodavatelů, až jsem našla to pravé. 100% přírodní morušové hedvábí, hladké, jemné a přitom pevné – jednoduše luxusní.  

Věřím, že si hedvábný povlak na polštář zamiluješ stejně jako já. Není nic příjemnějšího, než se prospat do krásy na hedvábném polštářiNOX je ochráncem tvých vlasů a pleti, zatímco spíš. Ráno se probudíš bez pomačkané pleti a zacuchaných vlasů.

Budeš litovat jen jedné věci – že sis povlak z hedvábí nepořídila dříve! 

Ivana

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.