Proč spát na hedvábném povlaku NOX?

B009045D-2A99-4413-8806-AD9D78DEC087_small

Hedvábný povlak na polštář NOX pro krásnou pleť a dlouhé vlasy

Toužíš po lesklých a dlouhých vlasech? Snažíš se předcházet vráskám? Přitom se ráno probouzíš s pokrčenou pletí a po hladkém účesu ani památky? Objev tajemství celebrit i vlasových stylistů – hedvábný povlak na polštář.

Dlouhovlásky, modelky i kadeřníci doporučují spát na hedvábí

Na hedvábné polštáře nedají dopustit nejen celebrity jako Kim Kardashian nebo Victoria Beckham, ale i všechny ženy, které to s péčí o svou krásu myslí opravdu vážně. Přemýšlela jsi někdy, kolik času prospíš a co po tuto dobu dělá tvá pleť a vlasy? Každý den strávíme na polštáři 6 až 8 hodin. Ve spánku se převalujeme a naše vlasy i obličej se polštáře těsně dotýkají. Ráno pak máme tváře pokrčené a vlasy rozcuchané. Na polštáři záleží! 

Hedvábný povlak na polštář ze 100% morušového hedvábí pečuje o tvou krásu celou noc. Jaké jsou jeho výhody?

 • Chrání vlasy proti třepení, lámání a vypadávání.
 • Pomáhá udržovat hydrataci pleti i vlasů.
 • Působí jako prevence vzniku vrásek a zvyšuje tvorbu kolagenu, tzv. anti-aging efekt.
 • Zvyšuje účinky noční kosmetiky, kterou na rozdíl od bavlněného polštáře neabsorbuje.
 • Je antibakteriální a hypoalergenní, neláká roztoče a bakterie.

Za pleťovou a vlasovou kosmetiku i kadeřníka vydáme ročně tisíce korun. Hedvábný povlak naši péči podpoří a investici do krásy znásobí.   

Už ani jednu noc na bavlněném polštáři. Proč?

Bavlněný polštář naší kráse příliš neprospívá. Bavlna má vysokou absorpční schopnost, takže z pleti celou noc odsává vlhkost i séra a krémy, které jsme před spaním použily. Vysušuje také vlasy, hrubší vlákna polštáře narušují povrch vlasů, vlasy se třepí a lámou, a proto nedorostou do požadované délky. Péči, kterou pleti a vlasům přes den věnujeme, pokazí polštář z bavlny. Není to škoda? A přitom stačí tak málo – vyměnit bavlněný polštář za hedvábný. Hedvábné vlákno je nekonečně dlouhé, proto je dokonale hladké a pro krásnou pleť i vlasy ideální. 

Pro koho je hedvábný povlak must-have?

 • Ženy, které si nechávají narůst dlouhou hřívu.
 • Ženy, které chtějí předejít vzniku vrásek.
 • Ženy se suchou, citlivou a zralou pletí.
 • Ženy, které nosí umělé řasy.
 • Ženy s jemnými a elektrizujícími vlasy.
 • Ženy, které mají rády jednoduché, ale účinné způsoby v péči o krásu.

Rozměry povlaku perfektně sedí na běžně dostupné velikosti polštářů 50x50, 50x70 a 70x90 cm.  Vybrat si můžeš rovnou z  pěti barev, které dodají tvé ložnici nádech luxusu. Povlak můžeš prát v pračce na 30 °C nebo ručně.

Hedvábný povlak na polštář je pro krásu důležitý stejně jako večerní odličování, pravidelné návštěvy kadeřnictví a zdravá strava. Pečuj o svou krásu celých 24 hodin. Pořiď si svůj hedvábný povlak na polštář a vyspi se do krásy.

Proč NOX? Protože si zasloužíme to nejlepší. Ve dne i v noci.